Další doporučené nadstandartní očkování pro dospělé

  1.2.2016

  Doporučená očkování jsou nadstandardní a pacient si je hradí sám. Na tyto vakcíny veřejné zdravotní pojištění bohužel nepřispívá.

  Očkování proti chřipce – jak probíhá chřipka všichni znáte, ale velice často ale může dojít ke komplikacím způsobeným buď samotným virem či nastupující bakteriální infekcí, která může způsobit zánět plic, záněty svalů, zánět srdečního svalu, může dojít i k postižení centrálního nervového systému.

  Očkování proti žloutence typu A – vakcína zabrání zánětlivému onemocnění jater, ke kterému může dojít požitím kontaminovaných potravin, nebo mezi osobami, které jsou v těsném fyzickém kontaktu. Očkování se doporučuje i při cestování do zahraničí.

  Očkování proti planým neštovicím – plané neštovice jsou jednou z nejnakažlivějších infekčních nemocí, které může ve vyšším věku být i životu nebezpečné. Pokud jste v mládí prodělal/a toto onemocnění, pravděpodobně jste vůči tomuto onemocnění imunní. Nejste-li si jistý/á, pomůžeme vám se zjištěním výše hladiny protilátek a případně doporučíme přeočkování.

  Přijímáme nové pacienty, těšíme se na Vás!

  24.1.2016

  Přijímáme nové pacienty, těšíme se na Vás!

  Očkujeme proti virovému zánětu mozku a mozkových blan

  1.1.2016

  Zima/jaro je ideální doba pro očkování proti klíšťové encefalitidě. Očkujeme proti virovému zánětu mozku a mozkových blan, které přenáší klíšťata. Výskyt infekčních klíšťat i samotného onemocnění každoročně stoupá v ČR. Očkování je jedinou ochranou proti tomuto onemocnění.

  Vakcína není hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Informace o výši příspěvku na očkování poskytnou příslušné zdravotní pojišťovny.